top of page

ADFA HELPS TRANSPORT UKRAINIAN REFUGEES TO POLAND AND SWEDEN

Flag_of_Sweden_and_Ukraine.svg.png

Чи хочете Ви поїхати до Швеції? Надішліть нам електронний лист, якщо вам потрібна допомога, щоб дістатися до Швеції: bussar@ademandforaction.com

Тут ви знайдете інформацію про те, чого очікувати, коли ви потрапите до Швеції. На цій сторінці ви знайдете посилання на різні державні установи Швеції.

Про нашу організацію
ADFA допомагає українцям постраждалим від війни. За період з 2 березня по 5 червня ADFA допомогла 3200 українцям знайти притулок у Швеції. Більшість з них жінки та діти. Ми також відправили в Україну понад 500 тонн продуктів харчування та інших товарів.

 

Зараз ADFA знову почала допомагати українцям потрапити до Швеції. Наша організація проводить автобусні перевезення українців до Швеції. Поїздки  організовуються від польського кордону, або з міста Варшава.

 

Примітка: ADFA не являється комерційною організацією, а також не є прибутковою. У нас немає державних коштів чи грантів від будь-яких інших організацій. Причина, чому ми можемо допомагати українцям та іншим, полягає в тому, що у нас є щедрі спонсори, більшість із яких члени родини чи друзі.

 

Трохи передісторії ADFA
ADFA відправляє медичне обладнання, дитячі суміші, спальні мішки та зимовий одяг до Іраку, Сирії, Лівану та Вірменії. У 2022 році ми роздали понад 200 тонн їжі. Ми оплачували лікарняні, орендну плату для біженців тощо.
 
ADFA (A Demand for Action) створювалась як кампанія в соціальних мережах. Влітку 2014 року активісти з 19 країн хотіли привернути увагу до триваючих злочинів проти корінного населення в Іраку та Сирії. Кампанія отримала міжнародний розголос завдяки журналам New York Times, Los Angeles Times і The Guardian. ADFA сприяла ухваленню рішень в ООН, ЄС, Конгресу США та Британського парламенту на підтримку меншин на Близькому Сході. Ми правозахисна та гуманітарна організація.

 

Наша організація повністю некомерційна, з мінімальними витратами на адміністрування. Варто зазначити, що ми працюємо на волонтерській основі, без виплат заробітних плат та гонорару.

 

Наша робота повністю залежить від пожертвувань приватних осіб та підприємців. Ми займаємося організацією перевезень українців до Швеції.

 

Посилання з інформацією українською мовою до різних державних установ Швеції:

Ukrainians arriving to Sweden - Swedish authorities

Українці, які прибувають до Швеції - шведська влада

Swedish Migration Agency

Шведська міграційна служба

The employment service

Центр зайнятості

Public Health Agency of Sweden

Служба громадського здоров'я Швеції

The Swedish Social Insurance Agency

Шведський фонд соціального страхування

The Swedish Board of Agriculture about pets

Шведська рада сільського господарства по домашніх тваринах

MSB - Swedish Civil Contingencies Agency
Шведське агентство цивільних непередбачених ситуацій

Trafficking

Торгівля людьми

Swedish tax office: Skatteverket
Податкової служби

bottom of page